תודה רבה

ברוכים הבאים אל קהילת ספיר ברנובסקי

אתם מוזמנים להירשם לאיזור האישי של משקיעי ספיר ברנובסקי. שם תוכלו ליהנות מתכנים מתקדמים בנושאי השקעות בנדל"ן בארה"ב 

 

  • ללמוד קורס אינטרנטי ללא עלות בהנחייתו של גולן ספיר.
  • לקבל גישה חינמית לתכנים מקצועיים בעולם הנדל״ן.
  • מענה לשאלות בזמן אמת ע״י טובי המומחים.
  • לקבל נתונים פיננסים ומסמכים על השקעות שבוצעו באופן מרוכז ושוטף.
  • הזדמנויות להיחשף לפרויקטים חדשים לפני כולם במחירי השקה.
  • אפשרות לעקוב ולהירשם לכלל האירועים של חברת ספיר-ברנובסקי

אתם לא לבד! הצטרפו לקהילה

אתם לא לבד! הצטרפו לקהילה

20 שנות ניסיון בשוק ההון והנדל"ן לימדו אותי כי משקיעים ישראלים הם בעלי חזון ומוטיבציה להשקיע – אך לרוב קיים בהם הפחד מהשקעות "בשלט רחוק", לבטח גם החשש מלהיכנס לבד בשערי הנדל"ן של ארה"ב. שמי גולן ספיר מנכ"ל חברת ספיר-ברנובסקי ואני כותב לכם כאן כדי לומר לכם אחת ולתמיד: אתם לא לבד. את הדרך הזו אנו יכולים לעשות יחד – עם הדרכה, עם ביטחון ועם תוצאות.

לאורך השנים יצרנו את קהילת ספיר-ברנובסקי המורכבת מאנשים שרוצים ללמוד ולשתף, להצליח ולהרוויח יחד בארה"ב. שם אני אחלוק עמכם את הידע שצברתי לאורך שנותיי ואת ההזדמנויות שאנו מייצרים עבורכם, אקפיד לשים בידיכם את כל הכלים שיסייעו לכם לקבל החלטות נכונות עבור הכסף שלכם.

המטרה שלי ושלנו בקהילת ספיר – ברנובסקי היא להעניק לכל משקיע, מתחיל או מנוסה, את קיט ההשקעות האידיאלי איתו יוכל להיכנס בשערי הנדל"ן האמריקאי בביטחון מלא, לדעת לברור מבין הזדמנויות ההשקעה השונות ולבחור את האחת שתהיה בשבילו ה-Game Changer . אני מזמין אתכם להצטרף אליי ולאלפי אנשים שבחרו בקהילת ספיר – ברנובסקי ומגשימים את החופש הכלכלי שלהם.

בברכה,

גולן ספיר

מנכ"ל ספיר ברנובסקי.

* אין לראות באמור לעיל הצעת השקעה או התחייבות לתשואה והינה לתצוגה בלבד. ההצעה הינה כללית ומיועדת לשלושים וחמישה הניצעים הראשונים שיכנסו למו"מ עם החברה אודות היקף ההשקעה ותנאיה.