המיתוסים הנפוצים על השקעות נדל"ן בחו"ל

פרויקטים עתידיים

מחירי פרי-סייל

ההזדמנות להחשף  להשקעות יחודיות במכירה מוקדמת

לפני כולם

מיתוסים נפוצים על השקעות נדל"ן בחו"ל- כל מה שחשוב לדעת

אין ויכוח על העובדה שעסקאות נדל"ן בחו"ל הן אפיק השקעה נפוץ ומבוקש כיום, יחד עם זאת, קיימים מיתוסים לגבי השקעות נדל"ן בחו"ל, שאינם בהכרח משקפים את המציאות. הגיעה העת לנפץ את המיתוסים השגויים הנפוצים ביותר, כדי לאפשר למשקיעים ולמתעניינים לגבש תמונה שתשקף את המציאות בצורה המדויקת ביותר.

מיתוס 1: יש להשקיע בנכס שמובטחת עבורו תשואה גבוהה.

 

נכון שיש נכסים שיכולים להניב תשואה גבוהה יותר מנכסים אחרים, אולם על המשקיע להבין שני דברים חשובים:

1- ככל שהסיכוי (התשואה הצפויה) גבוה יותר, כך גם הסיכון גבוה יותר. לפני בחירת נכס מתאים עבורכם להשקעת נדל"ן, הגדירו את רמת הסיכון המתאימה לכם. אם אתם מעוניינים בהשקעה בטוחה יחסית, סביר להניח שנכסים עם צפי תשואה גבוה במיוחד יהיו מעבר לרמת הסיכון המתאימה עבורכם. כך למשל, התשואה החזויה מעסקה יזמית צריכה לשקף את הסיכון הקיים בעסקה כזו ואת העיכובים האפשריים בשל גורמים שלא ניתן לשלוט עליהם – עיכובים בתחילת הבנייה, עיכובים בקבלת היתרי בנייה או הריסה, עיכובים הנובעים ממזג אוויר בלתי צפוי וכיוצא בזה.

2 – חשוב מאוד להבין: כל הערכה של תשואה עתידית היא השערה בלבד. תשואה ניתן רק לשער, לא להבטיח. מי שמבטיח לכם תשואה
מסוימת חוטא לאמת. תשואה עתידית תלויה בכל כך הרבה גורמים ומשתנים, עד שבלתי ניתן לחזות אותה במדויק, ובוודאי שלא ניתן להבטיח אותה.
כדי לקבל הערכה של התשואה העתידית, ניתן להשתמש במודלים כלכליים ותחזיות אנליסטים הכוללות את כל הגורמים שעשויים לפגוע בתשואה, אך תחזית זו אינה וודאית, ואין להתייחס אליה ככזו.

 

מיתוס 2: השקעה בנדל"ן מצריכה הון גבוה ולכן מתאימה לעשירים בלבד.

 

מקורו של מיתוס זה בכך שאכן בעבר, עד לפני מעט יותר מעשר שנים, השקעה בנדל"ן בחו"ל הייתה אפשרית רק עבור מי שהיה מצוי בידו
הון עצמי גבוה להשקיע בפרויקטים גדולים. היום לעומת זאת, המצב שונה לחלוטין. כיום, משקיע יכול להצטרף להשקעה קבוצתית או
לעסקה ממונפת על ידי בנק וכך לקחת חלק בפרויקט שסך ההשקעה בו גבוה, תמורת השקעה נמוכה יחסית, החל מסכומים של כמה עשרות אלפי דולרים בלבד.
חברת ספיר ברנובסקי מקדמת מגוון פרויקטים של נדל"ן בארצות הברית, אליהם יכול משקיע ישראלי להצטרף כחלק מקבוצת משקיעים תמורת סכומים של חמישים אלף דולר ומעלה, כך מנגישה החברה השקעות אלו גם למשקיעים קטנים יותר.

 

מיתוס 3: כיוון שהמיסוי על השקעת נדל"ן בחו"ל גבוה, עדיף מלכתחילה לא להשקיע בחו"ל.

 

המיסוי על רווחי נדל"ן בחו"ל הוא מורכב, ומי שלא מכיר את החוקים והתקנות עלול למצוא עצמו משלם הרבה יותר מיסים ממה שתכנן.
יחד עם זאת, אין פירושו של דבר שהשקעות נדלן בחו"ל אינן מניבות רווחים, אלא שיש לדעת מה חוקי המקום וכיצד יש לעבוד איתם.
על מנת למצות את פוטנציאל הרווח המקסימאלי מהשקעת נדלן בחו"ל על פי חוק, וכדי לא לשלם אחוז מס גבוה מההכרחי, יש לוודא שעובדים עם רואה חשבון המתמחה במיסוי נדל"'ן ומכיר היטב את שיטת המיסוי ואת החקיקה במדינה שעל אדמתה יושב הנכס. בסופו של דבר, מדובר בהעסקת איש מקצועי רציני, שיעשה לכם סדר בתשלומי המס ובדוחות. ספיר ברנובסקי עובדת עם חברת ייעוץ מס המסייעת למשקיעים בפרויקטים של החברה למצות את הרווח המקסימאלי מעסקאות הנדל"ן בהן השקיעו את כספם. הלוואי ותשלמו מס רווחי הון על כל אחת מהשקעותיכם – זהו סימן שהשקעתכם מצליחה ומניבה! 

 

מיתוס 4: כדי להשקיע בנדל"ן בחו"ל, חייבים להכיר היטב את השוק.

 

מיתוס זה נכון כאשר משקיע מעוניין לרכוש נדל"ן בחו"ל בצורה עצמאית, ועל כן עליו לחקור את השוק לעומק, להכיר היטב את השטח ולבצע את ההשקעה וכל הפרוצדורות הקשורות אליה בכוחות עצמו. השקעה באמצעות חברה מסודרת כמו ספיר ברנובסקי, מאפשרת למשקיע להסתמך על הידע, התבונה והניסיון של המומחים שמעסיקה החברה, מבלי שיהיה עליו להיות בקיא בשוק המקומי. בהנחה שהמשקיע סומך על החברה בה בחר להשקיע, הוא יכול להישען על התכניות העסקיות אותן היא מציגה, על סקירת השוק אותה היא מבצעת ועל אנשי המקצוע שעובדים עימה. 

 

לסיכום

 

שוק הנדל"ן מתפתח ללא הרף, מה שהיה נכון לפני עשר או עשרים שנה, אינו בהכרח נכון כעת. זה הזמן להשתחרר מאחיזתם של מיתוסים מיושנים שכבר אינם רלוונטיים, ולבחון בכובד ראש את היתרונות הרבים של השקעה בנדל"ן בחו"ל. אם בעבר עסקאות נדל"ן בחו"ל היו מנת חלקם של בעלי הון ומומחי נדל"ן בלבד, הרי שהיום גם אתה וגם את יכולים להשקיע בנדל"ן בחו"ל מבלי שתהיו עשירים כקורח ומבלי להיות מומחים בסוגיות נדל"ן, תוכניות עסקיות ומיסוי. יש בידכם סכום של כמה עשרות אלפי דולרים ואתם שוקלים היכן להשקיע אותו? פנו למומחים של ספיר ברנובסקי, שיספרו לכם על הפרויקטים העכשוויים של החברה, ויסייעו בידכם לבחור את אפיק ההשקעה הטוב ביותר עבורכם.

0 תגובות

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרויקטים עתידיים

מחירי פרי-סייל

ההזדמנות להחשף  להשקעות יחודיות במכירה מוקדמת

לפני כולם